سال 1398، رونق تولید
چهارشنبه 27 شهريور 1398   06:08:53
13:361398/5/27 يكشنبه
درمنطقه ده عملیات انتقال گاز:
برگزاری آزمون کتبی نخستین المپیاد فنی، عملیاتی ومحلی بهره برداران

آزمون کتبی نخستین المپیاد فنی، عملیاتی و محلی بهره برداران تاسیسات تقویت فشارگاز با حضوربیش از 20 نفراز کارکنان شاغل درسمت های بهره برداری منطقه ده عملیات انتقال گازبرگزارشد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز، خدری مدیرمنطقه، هدف از برگزاری این آزمون را ایجاد بسترمناسب در جهت بالابردن دانش و انگیزه کاری بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گازعنوان کرد و افزود: این راهکار که یکی از اهداف شرکت انتقال گاز ایران است، می تواند انگیزه پرسنل بهره بردار را در خود آموزی و بهینه سازی رویه کاری بالا ببرد.
وی با بیان اینکه این آزمون با حضور بیش از 20 نفر از کارکنان شاغل درسمت های بهره برداری به طورهمزمان در تاسیسات تقویت فشارگازسردشت، خیرگو و ساختمان ستاد منطقه برگزارگردید، اظهار داشت: این آزمون جهت تعیین صلاحیت بهره برداران متقاضی جهت حضور در مرحله عملیاتی که قراراست در اواخرشهریورماه جاری درقالب تیم های 5 نفره برگزار شود ، انجام گرفت.
خدری در تشریح آزمون کتبی برگزار شده گفت: طی برنامه ریزی های انجام شده این آزمون   شامل 40 سوال تستی و تشریحی بود و نفراتی که حد نصاب نمره 70 را از 100 کسب کنند،  می توانند به عنوان نفرات تیم های مرحله بعد انتخاب شونند.
وی اضافه نمود: درمرحله دوم المپیاد نیزبا انجام سناریوهای ازپیش طراحی شده عملی، تیم ها به رقابت خواهند پرداخت.
به گفته مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز، توسعه مهارت ها و توانمندی سرمایه های انسانی و همچنین ایجاد یک فضای شاد و رقابتی سالم در راستای بالا بردن انگیزه کاری از مهمترین اهداف برگزاری این مهم می باشد. 
 
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما