سال 1398، رونق تولید
چهارشنبه 27 شهريور 1398   06:49:30
11:021398/6/3 يكشنبه
پیام تبریک مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز بمناسبت هفته دولت و روز کارمند

حمید خدری، مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز درپیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به خدمتگزاران نظام و کارکنان این منطقه تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز ، در متن این پیام آمده است؛
 هفته دولت هرسال یادآور تلاش و ایثار بزرگمردانی است که نامشان برای همیشه بر بلندای تاریخ ایثار و فداکاری ثبت و ضبط خواهند ماند. نمونه های عینی و حقیقی از خدمتگزاران صادق مردم ؛ شهیدان و رجایی و باهنر  که در طول دوران اندک حضور خود به اسطوره های صداقت، تعهد و احیا گران فرهنگ خدمت رسانی، بدل شدند. هفته دولت فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت درتمدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر افق های تازه ای از پیشرفت و توسعه را طراحی و همدلی و همزبانی را به منصه ظهور رسانیده و با تدبیر زمینه های رشد و پیشرفت روز افزون کشور را فرآهم آورند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد به ویژه کارکنان خستگی ناپذیر منطقه ده عملیات انتقال گاز که شبانه در راستای انتقال ایمن، پایدار، بهره ور و پاک انرژی گاز در تلاش هستند را تبریک عرض نموده و موفقیت و سلامتی آنان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
حمید خدری ، مدیر منطقه ده عملیات انتقال گاز

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما