چهارشنبه 27 شهريور 1398   05:50:29
اخبار
07:511398/5/2 چهارشنبه
ایمن سازی بخشی از خط لوله گاز دوم سراسری

ضریب ایمنی خط لوله گاز دوم سراسری با انجام 4 عملیات اسلیوگذاری( مقاوم سازی) این خط لوله در منطقه ده عملیات انتقال گاز افزایش یافت.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز ایران، مهندس حمید خدری مدیرمنطقه با اعلام این خبر افزود: به منظور پایش خطوط هرساله پس از اجرای عملیات های پیگرانی و شناسایی نقاط آسیب دیده، تعمیرات مختلفی با هدف افزایش ایمنی در دستور کاراجرایی منطقه قرار می گیرد.
وی ادامه داد: برهمین اساس مطابق با یک برنامه زمان بندی شده، عملیات اسلیوگذاری خط لوله گاز دوم سراسری با بهره گیری از توان و تجربه های کارکنان منطقه در 4 نقطه از این خط لوله انجام گردید.
خدری با بیان این که دراین پروژه بیش از 500 نفرساعت کار صورت گرفته است، گفت: انجام این تعمیرات در مقاوم سازی و تقویت خط لوله دوم سراسری بسیار موثر و با برنامه ریزی انجام شده، این خط می تواند در زمستان پیش رو نقش مهمی در انتقال پایدار گاز کشور داشته باشد.
مدیر منطقه ده عملیات انتقال گاز ایران در ادامه با اشاره به این که خط لوله دوم سراسری ظرفیت انتقال گاز نقش مهمی در تامین انرژی گاز کشور برعهده دارد، گفت: انتقال پایدار و ایمن گاز یکی از رسالت های مهم این منطقه بوده و تمامی تعمیرات این خط لوله براساس استانداردهای شرکت انتقال گاز صورت می پذیرد.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما